Каркасний басейн Bestway 56420
Bestway 56420 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 56420
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bestway Steel Pro Max basen z okrągłą ramą z pompą filtrującą baseny z ram | 1 899 zł |
Basen BESTWAY 56420 Steel Pro Max 366 x 122 cm | 1 650 zł |
Basen stelażowy Ø366 x 122 cm Bestway | 1 851 zł |
Basen BESTWAY 56420 Steel Pro Max 366 x 122 cm | 1 650 zł |
Bestway Basen stalażowy 457x122 cm Steel Pro max 56420 | 1 477 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →