Basen stelażowy Bestway 56420
Bestway 56420 |
|
Niektóre sklepy mogą uzupełnić ten sam model basenu o inne akcesoria. W sprzedaży mogą być zarówno najtańsze zestawy (rama i płótno), jak i opcje z potężną pompką, drabiną, pościelą i filtrami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestway 56420
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bestway Steel Pro Max 12 X 48"/366M X 122M Pool Set 1056420FRX21 | 1 436 zł |
Basen BESTWAY 56420 Steel Pro Max 366 x 122 cm | 1 650 zł |
Bestway Basen stalażowy 457x122 cm Steel Pro max 56420 | 1 477 zł |
Bestway Basen ogrodowy, stelażowy, 18w1, Bestway, 366x122 cm | 2 304 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →