Basen stelażowy Bestway 56629
Bestway 56629 |
|
Niektóre sklepy mogą uzupełnić ten sam model basenu o inne akcesoria. W sprzedaży mogą być zarówno najtańsze zestawy (stelaż i płótno), jak i opcje z dodatkowymi kulkami, pościelą, markizą, pompką.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestway 56629
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bestway Power Steel Above Ground Pool Set 282 m X 196 m X 84 cm 56629 | 1 181 zł |
Bestway Basen stelażowy power steel 282x196x84 9x6ft bestway 4w1 + pompa f | 1 114 zł |
Basen stelażowy prostokątny z pompą 2,82 x 1,96 x 0,84 m 56629 MR8035436 | 999 zł |
Basen ogrodowy, stelażowy, Bestway, zestaw, 282x196x84 cm | 1 100 zł |
Basen stelażowy Power Steel 282x196x84 9x6FT BESTWAY 4w1 + Pompa Filtr | 1 031 zł |
Basen stelażowy Power Steel 282x196x84 9x6FT BESTWAY 4w1 + Pompa Filtr | 1 286 zł |
Power Steel Frame Pool zestaw basenowy prostokątny z pompą filtrującą 282 | 1 395 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →