Basen stelażowy Bestway 56100
Bestway 56100 |
|
Niektóre sklepy mogą uzupełnić ten sam model basenu o inne akcesoria. W sprzedaży mogą być zarówno najtańsze zestawy (rama i płótno), jak i opcje z potężną pompką, drabiną, pościelą i filtrami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestway 56100
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Basen Bestway Steel Pro MAX Stelażowy 549 x 122 cm 56462 DZI-ZPOZ-BSTW-004 | 2 277 zł |
Bestway Basen ogrodowy stelażowy, 11w1, Bestway, 457x122 cm | 2 511 zł |
Bestway Basen stelażowy Steel Pro Max 457cm 11w1 (56438) | 1 480 zł |
Basen stelażowy Ø549 x 122 cm Bestway | 2 649 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 457 x 122 cm 11w1 Bestway 56438 | 1 550 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →