Basen stelażowy Intex 28270
Intex 28270 |
|
Niektóre sklepy mogą uzupełnić ten sam model basenu o inne akcesoria. W sprzedaży mogą być zarówno najtańsze zestawy (rama i płótno), jak i opcje z potężną pompką, drabiną, pościelą i filtrami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 28270
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Basen ogrodowy stelażowy 220x150x60cm 28270 INTEX | 393 zł |
Intex Basen ogrodowy stelażowy, zestaw 2w1, Intex, 220x150x60 cm | 709 zł |
Intex Basen stelażowy 220x150cm 15w1 (28270) | 700 zł |
Intex Small Frame Collapsible 220x150x60 Cm Pool Niebieski 220 x 150 x 60 | 411 zł |
Basen stelażowy do ogorodu Intex 220 x 150 x 60 cm zestaw 15w1 | 720 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →