Basen stelażowy Intex 26700
Intex 26700 |
|
Niektóre sklepy mogą uzupełnić ten sam model basenu różnymi akcesoriami. W sprzedaży dostępne są zarówno najtańsze zestawy (stelaż i płótno), jak i wersje z potężną pompą, drabinką i filtrami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 26700
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex 26700 Basen Ogrodowy Wielokolorowy 4485 L 26700NP | 470 zł |
Intex Round Above Ground Prisma Frame Range Pool Szary 305 x 76 cm 55200 | 498 zł |
Intex Basen stelażowy Prism 305x76 26700NP 14249 | 446 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 305 x 76 cm Prism Frame Intex 26700 | 360 zł |
Intex Basen ogrodowy stelażowy, zestaw 6w1, Intex, 305x76 cm | 661 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →