Каркасний басейн Intex 28212
Intex 28212 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 28212
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex Basen Ogrodowy 6500 Niebieski 366 x 76 cm 28212 | 387 zł |
Intex Basen ogrod.stelaż 366X76/pompa 220V 28212NP | 830 zł |
Intex Basen stelażowy 366cm (28212) | 399 zł |
Basen ogrodowy, stelażowy, Intex, zestaw 9w1, 366x76 cm | 500 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 366 x 76 cm - zestaw Intex | 550 zł |
Intex Basen ogrod.stelaż.366x76/pompa 12V 28212GN | 769 zł |
Intex Basen stelażowy 366cm 16w1 (28212) | 660 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →