Basen stelażowy Intex 28212
Intex 28212 |
|
Niektóre sklepy mogą uzupełnić ten sam model basenu o inne akcesoria. W sprzedaży mogą być zarówno najtańsze zestawy (rama i płótno), jak i opcje z potężną pompką, drabiną, pościelą i filtrami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 28212
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Intex Basen Ogrodowy 6500 Niebieski 366 x 76 cm 28212 | 387 zł |
Intex Basen ogrod.stelaż 366X76/pompa 220V 28212NP | 830 zł |
Intex Basen stelażowy 366cm (28212) | 399 zł |
Basen ogrodowy, stelażowy, Intex, zestaw 9w1, 366x76 cm | 500 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 366 x 76 cm - zestaw Intex | 550 zł |
Intex Basen ogrod.stelaż.366x76/pompa 12V 28212GN | 769 zł |
Intex Basen stelażowy 366cm 16w1 (28212) | 660 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →