Каркасний басейн Intex 28205
Intex 28205 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом, насосом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 28205
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex Frame Basen Stelażowy Niebieski 244 x 244 x 51 cm 28205NP | 293 zł |
Intex Basen ogrodowy stelażowy 244x51cm 28205 NP INTEX | 319 zł |
Intex Metal Frame Pool 244x51 Cm Niebieski 1828 Litres 55242 | 289 zł |
Intex Basen ogrodowy stelażowy, 5w1, Intex, 244x51cm | 425 zł |
Intex Basen stelażowy 244cm 5w1 (28205) | 278 zł |
Basen ogrodowy stelażowy, 5w1, Intex, 244x51cm | 425 zł |
Basen ogrodowy stelażowy okrągły 244x51 Metal Frame INTEX 28205 | 343 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →