Каркасний басейн Intex 26356
Фото 6 |
Intex 26356 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами, підстилкою і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 26356
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
18 stóp x 9 stóp x 52 in Ultra Xtr prostokątny zestaw basenowy 26356NP | 5 128 zł |
Intex Basen stelażowy Ultra XTR Frame Premium 549x274cm (26356) | 4 211 zł |
Basen Intex 26356 Ultra stelażowy prostokąt Intex 549 x 274 x 132 cm | 4 070 zł |
Basen ogrodowy, stelażowy, Intex, zestaw 11w1, 549x274x132 cm | 3 499 zł |
Basen stelażowy prostokątny Ultra XTR 549 x 274 x 132 cm - zestaw Intex | 3 506 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →