Basen stelażowy Intex 26340
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Intex 26340 |
|
Niektóre sklepy mogą uzupełnić ten sam model basenu o inne akcesoria. W sprzedaży mogą być zarówno najtańsze zestawy (rama i płótno), jak i opcje z potężną pompką, drabiną i filtrami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 26340
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Basen stelażowy Ultra732x366 z pompą 26368NP 14584 26368 | 9 776 zł |
Intex Basen stelażowy Ultra732x132 z pompą 26340NP | 5 074 zł |
Basen stelażowy do ogrodu Intex Ultra XTR Frame Pools 732 x 132 cm zestaw | 4 600 zł |
Intex BASEN stelażowy ULTRA 732x132 cm 5w1 INTEX w 24H! | 4 591 zł |
Basen ogrodowy, stelażowy, Intex, zestaw 10w1, 732x132 cm | 4 350 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →