Basen stelażowy Intex 26720
Intex 26720 |
|
Niektóre sklepy mogą uzupełnić ten sam model basenu o inne akcesoria. W sprzedaży mogą być zarówno najtańsze zestawy (rama i płótno), jak i opcje z potężną pompką, drabiną, pościelą i filtrami.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Intex 26720
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
35 m x 11 cm Prism Frame Pool Set 26720GN | 1 062 zł |
Intex Basen stelażowy Prism Frame 427cmx107cm z pompką 12V 26720GN | 1 377 zł |
Intex Basen ogrodowy stelażowy, zestaw 21w1, Intex, 427x107x107 cm | 2 593 zł |
Basen stelażowy do ogrodu Intex 427 x 107 cm zestaw 17w1 | 1 390 zł |
Basen ogrodowy, stelażowy, Intex, zestaw, 427x107 cm | 1 130 zł |
pokaż 15 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →