Basen stelażowy Bestway 56977
Zdjęcia 4 |
Bestway 56977 |
|
Niektóre sklepy mogą uzupełnić ten sam model basenu o inne akcesoria. W sprzedaży mogą być zarówno najtańsze zestawy (stelaż i płótno), jak i opcje z dodatkowymi kulkami, pościelą, markizą, pompką.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestway 56977
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
18 x 48"/549m x 122m Pool Set 56977 | 2 741 zł |
Basen Bestway Power Steel 549 x 122 cm 56977 DZI-ZPOZ-BSTW-0055 | 3 149 zł |
Bestway Basen Stelażowy 549 x 122 cm Power Steel BESTWAY | 2 586 zł |
Basen stelażowy do ogrodu Bestway 549 x 122 cm zestaw 12w1 | 2 230 zł |
Basen ogrodowy, stelażowy, Bestway, zestaw 12w1, 549x122 cm | 1 999 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →