Каркасний басейн Bestway 56996
Фото 5 |
Bestway 56996 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом, насосом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 56996
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bestway 56996-3 Zestaw Basen Poza Ziemią Power Steel Prostokątny 488x244x1 | 3 168 zł |
Bestway Basen Stelażowy 16 x 9,8FT / 488 x 244 x 122 cm Power Steel BESTWA | 3 101 zł |
Basen stelażowy prostokątny 488 x 244 x 122 cm z pompą, drabinką, dyspense | 2 599 zł |
Basen ogrodowy, stelażowy, Bestway, zestaw, 488x244x122 cm | 2 330 zł |
Basen stelażowy Bestway 488x244x122 cm Power Steel 56996 | 2 399 zł |
Basen stelażowy Power Steel 488x244x122 Imitacja Rattanu 16x8FT BESTWAY 6w | 3 647 zł |
Basen stelażowy prostokątny 488 x 244 x 122 cm z pompą, drabinką, dyspense | 2 599 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →