Каркасний басейн Bestway 5614Z
Фото 5 |
Bestway 5614Z |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом, насосом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 5614Z
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Basen Bestway Stelażowy 427 x 107 cm DZI-ZPOZ-BSTW-0077 | 1 389 zł |
Bestway Basen Stelażowy 14FT 427x107 cm Steel Pro Max BESTWAY | 1 493 zł |
Bestway Basen stelażowy 427x107 cm 5614Z | 1 316 zł |
5614Z BASEN STELAŻOWY BESTWAY 15w1 427x107 cm | 1 110 zł |
Basen stelażowy do ogrodu Bestway 472 x 107 cm zestaw 11w1 | 1 299 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →