Каркасний басейн Bestway 56623
Фото 3 |
Bestway 56623 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з додатковими кульками, підстилкою, тентом, насосом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 56623
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
314" x 16 x 52"/956m x 488m x 132m Prostokątny zestaw basenowy 1056623XXX2 | 6 611 zł |
Bestway Basen Stelażowy 31FT 956x488x132cm POWERSteel Pompa Piaskowa BESTW | 6 237 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 549x274x122 zestaw 18w1 Bestway 56623 | 7 480 zł |
Basen ogrodowy, stelażowy, Bestway, zestaw, 956x488x132 cm | 5 350 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 956x488x132cm Bestway 56623 | 7 390 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →