Basen stelażowy Bestway 56677
Zdjęcia 4 |
Bestway 56677 |
|
Niektóre sklepy mogą uzupełnić ten sam model basenu o inne akcesoria. W sprzedaży mogą być zarówno najtańsze zestawy (stelaż i płótno), jak i opcje z dodatkowymi kulkami, pościelą, markizą, pompką.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bestway 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bestway.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bestway 56677
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Basen 305 x 76 cm 56677 | 412 zł |
Bestway Basen ogrodowy stelażowy, zestaw 15w1, Bestway, 305x76 cm | 1 224 zł |
Bestway Basen Stelażowy 10FT / 305 x 76 cm BESTWAY | 430 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 305 x 76 cm Bestawy 56677 | 470 zł |
Bestway Basen ze stelażem 305x76 B56677 29184 Bestway | 500 zł |
pokaż 8 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →