Каркасний басейн Intex 26330
Відео 1Фото 6 |
Intex 26330 |
|
Деякі магазини можуть комплектувати одну і ту ж модель басейну різними комплектуючими. У продажу можуть бути як найбільш дешеві набори (каркас і полотно), так і варіанти з потужним насосом, сходами і фільтрами.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intex 26330
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Intex 26330GN Ultra Rondo basen ze stelażem szary 549 x 132 cm | 4 583 zł |
Intex Basen stelażowy Ultra549x132 z pompą 26330NP | 3 873 zł |
Intex Basen stelażowy 549cm 11w1 (26330) | 3 690 zł |
Basen stelażowy do ogrodu Intex Ultra XTR Frame Pools 549 x 132 cm zestaw | 3 960 zł |
Basen ogrodowy stelażowy 549 x 132 cm 11w1 INTEX 26330 | 3 440 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →