SSD HP For Server P18432-B21 480 ГБ P18432-B21
HP P18432-B21 2021 ріксерверний 80 ГБ 734364-B21 100 ГБ 730059-B21 120 ГБ 816879-B21 120 ГБ 816965-B21 128 ГБ QV063AA 200 ГБ 804613-B21 240 ГБ 717969-B21 240 ГБ 718180-B21 240 ГБ P04556-B21 240 ГБ P18420-B21 400 ГБ 822555 480 ГБ 816899-B21 480 ГБ 832414-B21 480 ГБ P04560-B21 480 ГБ P09712-B21 480 ГБ P18422-B21 480 ГБ P18432-B21 600 ГБ800 ГБ 762261-B21 960 ГБ P04564-B21 960 ГБ P18434-B21 960 ГБ P18436-B21 3.84 ТБ P18438-B21 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP For Server P18432-B21 480 ГБ P18432-B21
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HPE 480GB SATA 6G Mixed Use SFF (2.5in) Smart Carrier Multi P18432-B21 | 1 081 zł |
Dysk serwerowy HP 480GB 2.5'' SATA III (6 Gb/s) (P18432-B21) | 1 181 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! hewlett packard enterprise Dysk 480GB SATA MU SFF SC | 1 080 zł |
Hpe Sata Mixed Use Sff Sc Mv 400gb Ssd Biały,Czarny P18432-B21 | 1 355 zł |
HPE 480GB SATA 6G Mixed Use SFF (2.5in) Smart Carrier Multi P18432-B21 | 1 066 zł |
Hewlett Packard Enterprise 480GB SATA MU SFF SC MV SSD | 1 198 zł |
Модификації HP For Server P18432-B21
Ціни на HP For Server P18432-B21 |
---|---|---|---|---|
HP For Server 734364-B21 80 ГБ 734364-B21 | від 1 098 zł | 1 пропозиція | ||
HP For Server 730059-B21 100 ГБ 730059-B21 | від 1 162 zł | 1 пропозиція | ||
HP For Server 816879-B21 120 ГБ 816879-B21 | від 1 284 zł | 2 пропозиції | ||
HP For Server 816965-B21 120 ГБ 816965-B21 | від 1 596 zł | 1 пропозиція | ||
HP For Server QV063AA 128 ГБ QV063AA | від 410 zł | 1 пропозиція | ||
HP For Server 804613-B21 200 ГБ 804613-B21 | від 1 704 zł | 5 пропозицій | ||
HP For Server 717969-B21 240 ГБ 717969-B21 | від 856 zł | 5 пропозицій | ||
HP For Server 718180-B21 240 ГБ 718180-B21 | від 4 411 zł | 1 пропозиція | ||
HP For Server P04556-B21 240 ГБ P04556-B21 | від 685 zł | 9 пропозицій | ||
HP For Server P18420-B21 240 ГБ P18420-B21 | від 670 zł | 9 пропозицій | ||
HP For Server 822555-B21 400 ГБ 822555 | від 2 697 zł | 1 пропозиція | ||
HP For Server 816899-B21 480 ГБ 816899-B21 | від 2 253 zł | 1 пропозиція | ||
HP For Server 832414-B21 480 ГБ 832414-B21 | від 1 716 zł | 2 пропозиції | ||
HP For Server P04560-B21 480 ГБ P04560-B21 | від 1 054 zł | 9 пропозицій | ||
HP For Server P09712-B21 480 ГБ P09712-B21 | від 1 002 zł | 1 пропозиція | ||
HP For Server P18422-B21 480 ГБ P18422-B21 | від 858 zł | 8 пропозицій | ||
HP For Server P18432-B21 480 ГБ P18432-B21 | від 1 066 zł | 9 пропозицій | ||
HP For Server 739898-B21 600 ГБ | від 1 285 zł | 1 пропозиція | ||
HP For Server 762261-B21 800 ГБ 762261-B21 | від 2 571 zł | 2 пропозиції | ||
HP For Server P04564-B21 960 ГБ P04564-B21 | від 1 146 zł | 5 пропозицій | ||
HP For Server P18434-B21 960 ГБ P18434-B21 | від 1 720 zł | 18 пропозицій | ||
HP For Server P18436-B21 960 ГБ P18436-B21 | від 2 705 zł | 7 пропозицій | ||
HP For Server P18438-B21 3.84 ТБ P18438-B21 | від 9 148 zł | 1 пропозиція |
Рекомендуємо