Бойлер Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 100 (3626296)
Фото 5 |
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 100 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 100
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bojler elektryczny ARISTON Velis WIFI O 100 1.5 KW 80 l | 1 600 zł |
Bojler elektryczny ARISTON Velis WIFI O 100 1.5 KW 80 l 3626296 | 1 600 zł |
Bojler Ariston Velis WiFi O 100 1.5 kW (3626296) | 1 581 zł |
Bojler Ariston Velis WiFi O 100 1.5 kW (3626296) | 1 847 zł |
Модификації Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 100
Ціни на Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 100 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50 | від 1 267 zł | 9 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 80 | від 1 499 zł | 8 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 100 | від 1 581 zł | 5 пропозицій |
Рекомендуємо