Бойлер Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 80 (3626295)
Фото 5 |
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 80 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 80
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bojler elektryczny ARISTON Velis WIFI O 80 1.5 KW 65 l | 1 500 zł |
BOJLER PODGRZEWACZ ELEKTRYCZNY ARISTON VELIS WIFI 0 80 ZBIORNIK CIEPŁA WO | 1 559 zł |
Bojler elektryczny ARISTON Velis WIFI O 80 1.5 KW 65 l 3626295 | 1 500 zł |
Bojler Ariston Velis WiFi O 80 1.5 kW (3626295) | 1 499 zł |
Bojler Ariston Velis WiFi O 80 1.5 kW (3626295) | 1 649 zł |
Bojler Ariston Velis WiFi O 80 1.5 kW (3626295) | 1 691 zł |
Модификації Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 80
Ціни на Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 80 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50 | від 1 267 zł | 9 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 80 | від 1 499 zł | 8 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 100 | від 1 581 zł | 5 пропозицій |
Рекомендуємо