Бойлер Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50 (3626294)
Фото 5 |
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bojler elektryczny ARISTON Velis WIFI O 50 1.5 KW 45 l | 1 350 zł |
BOJLER PODGRZEWACZ ELEKTRYCZNY ARISTON VELIS WIFI 0 50 ZBIORNIK CIEPŁA WO | 1 267 zł |
Bojler Ariston Velis WiFi O 50 1.5 kW (3626294) | 1 584 zł |
Bojler elektryczny ARISTON Velis WIFI O 50 1.5 KW 45 l 3626294 | 1 350 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50
Ціни на Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50 | від 1 267 zł | 9 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 80 | від 1 499 zł | 8 пропозицій | ||
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 100 | від 1 581 zł | 5 пропозицій |
Рекомендуємо