Bojler Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50 (3626294)
Zdjęcia 5 |
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50 |
|
Grzałka rurkowa czy ceramiczna w podgrzewaczu wody — co jest lepsze?Badamy cechy konstrukcyjne, zalety i wady ceramicznych i rurkowych elementów grzejnych w podgrzewaczach wody
Często zadawane pytania dotyczące bojlerów: szczegółowe odpowiedziOdpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące montażu i eksploatacji bojlerów
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BOJLER PODGRZEWACZ ELEKTRYCZNY ARISTON VELIS WIFI 0 50 ZBIORNIK CIEPŁA WO | 1 267 zł |
Bojler Ariston Velis WiFi O 50 1.5 kW (3626294) | 1 299 zł |
Bojler Ariston Velis WiFi O 50 1.5 kW (3626294) | 1 333 zł |
Modyfikacje Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50
Ceny na Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50 |
---|---|---|---|---|
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 50 | od 1 267 zł | 4 oferty | ||
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 80 | od 1 559 zł | 3 oferty | ||
Hotpoint-Ariston VELIS Wi-Fi O 100 | od 1 581 zł | 1 oferta |
Polecamy