Корм для собак Happy Dog NaturCroq Adult Lamb/Reis 1 кг
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для собак Happy Dog →
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 18 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: ягня( 30%), рис, злаки, протеїни, вітаміни, мінерали, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 2.3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 20 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, для кісток, в составе: курка, овес, комахи, клас: суперпреміум
від 26 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, м’ясо ягняти, протеїни, трави, клас: суперпреміум
від 47 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо ягняти, солодкий картопля, яйця, овочі, ягоди, клас: суперпреміум
від 45 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо бізона, баранина, солодкий картопля, оленина, яловичина, яйця, клас: суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо качки, солодкий картопля, овочі, яйця, м'ясо перепели, індички, клас: холістик
від 48 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: лосось, солодкий картопля, овочі, ягоди, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 52 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, гіпоалергенний, для нирок, в составе: рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, комплекс антиоксидантів, в составе: злаки, протеїни, риб'ячий жир, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 62 zł
сухий корм, 2 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, протеїни, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 109 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: рис, риба, протеїн, жир, буряк, печінка птиці, олія, вітаміни, клас: суперпреміум
від 113 zł
сухий корм, 2.27 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для суглобів, низький глікемічний індекс, в составе: м'ясо лосося, оселедця, судака, щуки, сиги, камбали, горох, овочі, клас: холістик
від 133 zł
сухий корм, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, гіпоалергенний, в составе: ягня 40%, горох, кіноа 8%, жир, льон, оселедець, овочі, трави, клас: суперпреміум
Happy Dog NaturCroq Adult Lamb/Reis 1 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Happy Dog 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Happy Dog.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Happy Dog NaturCroqПорівняти в таблиці →
від 58 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 154 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо яловичини, злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 51 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо яловичини, злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 150 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 15 кг, порода: великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 52 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, борошно, риба, жири, гідролізат печінки, бурякова пульпа, клас: преміум
від 161 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: літні, призначення: повсякденний, в составе: птах, злаки, борошно, риба, жири, гідролізат печінки, бурякова пульпа, клас: преміум
від 135 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 16 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: птиця, рисове борошно, кукурудза, овочі, фрукти, клас: суперпреміум
від 170 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, призначення: повсякденний, в составе: пташиний білок, борошно, кукурудза, білок, жир, печінка, жом, макуха, клас: суперпреміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 161 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 50 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
Модификації Happy Dog NaturCroq Adult Lamb/Reis
Ціни на Happy Dog NaturCroq Adult Lamb/Reis |
---|---|---|---|---|
Happy Dog NaturCroq Adult Lamb/Reis 4 кг | від 50 zł | 5 пропозицій | ||
Happy Dog NaturCroq Adult Lamb/Reis 12 кг | від 135 zł | 1 пропозиція | ||
Happy Dog NaturCroq Adult Lamb/Reis 15 кг | від 150 zł | 18 пропозицій |