Змішувач Grohe Eurocube 23447000
Grohe Eurocube 23447000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Eurocube 23447000
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bateria umywalkowa Grohe Eurocube podtynkowa chrom (23447000) | 1 025 zł |
2-Otworowa Bateria Umywalkowa, Rozmiar M Eurocube 23447000 Grohe | 934 zł |
GROHE 23447000 Eurocube 2-hole basin mixerM-Size | 853 zł |
GROHE Eurocube 23447000 | 822 zł |
Додаткові функції і можливості змішувача Grohe Eurocube 23447:
- Купується окремо прихована частина (арт. 23200000)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →