Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTRS
Відео 8Фото 4 |
G.Skill F4-3200C16D-32GTRS |
|
Ефектний комплект з двох модулів швидкодіючої оперативної пам'яті DDR4 - 3200 (2х16 Гб) з оригінальним фірмовим дизайном. Забезпечує високу пропускну здатність (25,6 Гбіт/с) і значний об'єм 32 Гб, достатній для будь-яких ігор і ресурсоємних професійних додатків. Відмінною особливістю цього комплекту стало використання унікальних полірованих металевих радіаторів золотистого або сріблястого кольору і адресної RGB LED-підсвічування, світінням якої можна повноцінно управляти за допомогою технологій вендорів (заявлена підтримка Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light і ASRock Polychrome Sync).
Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2019 року, орієнтований на любителів моддингу, ентузіастів оверклокінгу і вимогливих геймерів. Комплект модулів оперативної пам'яті G. Skill Trident Z Royal DDR4 2x16GB F4-3200c16d-32gtrg призначений для використання в ефектних домашніх, ігрових і демонстраційних системах. Ідеальний для складання ексклюзивних виставкових екземплярів геймерських ПК. Для автоматичної активації продуктивного режиму (3200 МГц, CL16-18-18-38, 1,35 В) необхідно використовувати материнську плату з підтримкою технології XMP 2.0. Інакше активується" безпечний " режим (2133 МГц, CL15-15-15-36, 1,2 В), а заявлені виробником параметри доведеться налаштовувати вручну у відповідному розділі UEFI BIOS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTRS
Усі ціни 16 →G.SKILL Pamięć do PC DDR4 32GB (2x16GB) TridentZ Royal RGB DDR4 3200MHz CL | 578 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Trident Z Royal 32GB 3200 MHz | 609 zł |
G.SKILL DDR4 32GB (2x16GB) TridentZ Royal RGB DDR4 3200MHz CL16 XMP2 srebr | 609 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Trident Z Royal 32GB 3200 MHz | 609 zł |
Pamięć RAM G.SKILL Trident Z Royal 32GB 3200 MHz | 609 zł |
Модификації G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GTRS | від 965 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTRS | від 561 zł | 16 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GTRGC | від 606 zł | 12 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GTRS | від 556 zł | 11 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-4000C16D-32GTRGA | від 1 099 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GTRG | від 592 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z Royal DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GTRG | від 618 zł | 12 пропозицій |