Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GTZN
Відео 5Фото 6 |
G.Skill F4-4000C18D-32GTZN |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GTZN
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
G.Skill Trident Z Neo DDR4-4000 C18 DC - 32GB | 480 zł |
G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 32GB (2x16GB) TridentZ RGB Neo AMD 4000MHz CL8 | 506 zł |
G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 32GB (2x16GB) TridentZ RGB Neo AMD 4000MHz CL8 | 516 zł |
G.SKILL Trident Z RGB Neo AMD 32GB [2x16GB 4000MHz DDR4 CL18 DIMM] RD-DDR4 | 507 zł |
G.SKILL Pamięć do PC - DDR4 32GB (2x16GB) TridentZ RGB Neo AMD 4000MHz CL8 | 506 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GTZN | від 529 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GTZN | від 884 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTZN | від 489 zł | 7 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-3600C14D-32GTZN | від 993 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GTZN | від 802 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GTZNC | від 516 zł | 18 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GTZN | від 442 zł | 16 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-3800C16D-32GTZN | від 2 497 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-4000C16D-32GTZN | від 1 080 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z Neo DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GTZN | від 480 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →