Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-3333C16D-32GTZR
Відео 8Фото 7 |
G.Skill F4-3333C16D-32GTZR 2400 МГц CL15 3000 МГц 3000 МГц CL14 CL16 3200 МГц CL14 3200 МГц 3200 МГц CL15 CL16 3333 МГц CL16 3466 МГц 3600 МГц CL16 CL14 3600 МГц CL16 (16-16-16) 3600 МГц CL16 (16-19-19) 3600 МГц CL17 3600 МГц CL18 3733 МГц CL17 3866 МГц CL18 4000 МГц 4000 МГц CL14 CL16 (16-16-16) 4000 МГц CL16 (16-19-19) 4000 МГц 4000 МГц CL17 CL18 4000 МГц CL19 4266 МГц CL16 4266 МГц 4400 МГц CL19 CL17 4400 МГц CL19 4600 МГц 4600 МГц CL19 (19-26-26-46) CL20 (20-30-30-50) 4800 МГц CL20 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-2400C15D-32GTZR | від 428 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-3000C16D-32GTZR | від 413 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GTZR | від 794 zł | 16 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTZR | від 414 zł | 17 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-3600C14D-32GTZR | від 970 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GTZR | від 808 zł | 15 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-3600C16D-32GTZRC | від 482 zł | 10 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-3600C17D-32GTZR | від 644 zł | 5 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-3600C18D-32GTZR | від 418 zł | 15 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-4000C16D-32GTZRA | від 952 zł | 7 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-4000C16D-32GTZR | від 918 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-4000C18D-32GTZR | від 458 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-4000C19D-32GTZR | від 979 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-4400C17D-32GTZR | від 1 058 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-4400C19D-32GTZR | від 483 zł | 13 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-4600C20D-32GTZR | від 556 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Trident Z RGB DDR4 2x16Gb F4-4800C20D-32GTZR | від 609 zł | 1 пропозиція |