Оперативна пам'ять G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GTZ
Відео 2Фото 3 |
G.Skill F4-3200C14D-32GTZ |
|
Набір з двох двосторонніх (дворангових) швидкодіючих модулів оперативної пам'яті DDR4-3200 об'ємом 2х16 Гб. Призначений для використання у складі продуктивних ігрових персональних комп'ютерів, заснованих на платформі Intel Core (від 6-го до 12-го покоління) і в конфігураціях на базі процесорів AMD Ryzen. Значного сумарного об'єму пам'яті (32 Гб) цілком достатньо для всіх популярних ігрових проєктів (включаючи повний перелік ААА-тайтлів) і ресурсоємних професійних додатків.
Комплект модулів оперативної пам'яті G. Skill Trident Z DDR4 2x16GB позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на вимогливих геймерів і ентузіастів, які вміють отримувати істотний приріст продуктивності шляхом оверклокінгу основних системних компонентів. Підтримує технологію Intel XMP 2.0. На материнських платах, які не мають підтримки цієї технології, модулі будуть працювати в безпечному режимі з частотою 2133 МГц і таймінгами CL15-15-15-36 при 1,2 В.
у такій ситуації для установки продуктивного паспортного режиму (DDR4-3200, CL14-14-14-35 при напрузі 1,35 В) необхідна ручна налаштування параметрів UEFI BIOS. Модулі оснащені алюмінієвими радіаторами, які можуть бути корисні для подальшого розгону при істотному підвищенні напруги живлення. Збільшену висоту модулів (44 мм) варто враховувати при установці габаритних CPU-кулерів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Купити G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GTZ
Усі ціни 16 →Pamięć RAM G.Skill DDR4-3200 32768MB PC4-25600 (zestaw 2x16384) Trident Z | 773 zł |
G.SKILL TridentZ DDR4 2x16GB 3200MHz CL14-14-14 XMP2 Black SAGSK4G32TRIZ33 | 812 zł |
G.SKILL TridentZ DDR4 2x16GB 3200MHz CL14-14-14 XMP2 Black F4-3200C14D-32G | 1 219 zł |
G.Skill Trident Z DDR4 32GB (2 x 16GB) 3200 CL14 | 799 zł |
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ F4-3200C14D-32GTZKW (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; | 891 zł |
Модификації G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb
Ціни на G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-3200C14D-32GTZ | від 773 zł | 16 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-3200C16D-32GTZ | від 316 zł | 17 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-3600C17D-32GTZ | від 512 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Trident Z DDR4 2x16Gb F4-4000C19D-32GTZKK | від 984 zł | 1 пропозиція |