Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GVR
Відео 14Фото 3 |
G.Skill F4-3200C14D-16GVR |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GVR
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
G.Skill RipjawsV DDR4-3200 C14 DC - 16GB | 452 zł |
Pamięć G.Skill Ripjaws V, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL14 (F4-3200C14D-16GVR) | 391 zł |
Pamięć DIMM DDR4 G.SKILL RipjawsV, 16 GB, 3200 MHz, 14 CL | 385 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! G.Skill DDR4 16GB 3200-14 Ripjaws V Red Dual - PACZKOM | 449 zł |
Pamięć G.Skill Ripjaws V, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL14 (F4-3200C14D-16GVK) | 381 zł |
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2133C15D-16GVR | від 176 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GVR | від 207 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2666C15D-16GVR | від 777 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GVRB | від 227 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GVR | від 381 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVKB | від 132 zł | 25 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVK | від 196 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C14D-16GVKA | від 643 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVK | від 392 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVKC | від 229 zł | 7 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C18D-16GVK | від 199 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C19D-16GVRB | від 205 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C16D-16GVK | від 460 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK | від 233 zł | 7 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4600C19D-16GVKE | від 371 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →