Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVK
Відео 14Фото 3 |
G.Skill F4-3600C16D-16GVK |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVK
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
G.Skill RipjawsV DDR4-3600 C16 DC - 16GB | 426 zł |
G.SKILL Pamięć DDR4 16GB (2x8GB) RipjawsV 3600MHz CL16-16-16 XMP2 czarny S | 392 zł |
G.SKILL Ripjaws V Black 16GB [2x8GB 3600MHz DDR4 CL16-16-16 XMP2.0 DIMM] R | 419 zł |
G.SKILL Pamięć DDR4 16GB (2x8GB) RipjawsV 3600MHz CL16-16-16 XMP2 czarny 3 | 392 zł |
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB (2 x 8GB) 3600 CL16 Czarny | 392 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2133C15D-16GVR | від 176 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GVR | від 207 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2666C15D-16GVR | від 777 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GVRB | від 227 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GVR | від 381 zł | 6 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVKB | від 132 zł | 25 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVK | від 196 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C14D-16GVKA | від 643 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVK | від 392 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVKC | від 229 zł | 7 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C18D-16GVK | від 199 zł | 9 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C19D-16GVRB | від 205 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C16D-16GVK | від 460 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK | від 233 zł | 7 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4600C19D-16GVKE | від 371 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →