Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2800C16D-16GVG
Відео 14Фото 3 |
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2133C15D-16GVR | від 176 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C15D-16GVR | від 302 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2400C17D-16GVR | від 184 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-2666C15D-16GVR | від 777 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3000C16D-16GVRB | від 227 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C14D-16GVR | від 375 zł | 8 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C15D-16GVK | від 567 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVK | від 196 zł | 1 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3200C16D-16GVKB | від 160 zł | 33 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C14D-16GVKA | від 643 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVK | від 365 zł | 21 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C16D-16GVKC | від 229 zł | 21 пропозиція | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C18D-16GVK | від 190 zł | 23 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-3600C19D-16GVRB | від 205 zł | 2 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C16D-16GVK | від 443 zł | 3 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4000C18D-16GVK | від 236 zł | 10 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws V DDR4 2x8Gb F4-4600C19D-16GVKE | від 386 zł | 6 пропозицій |