Оперативна пам'ять G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 2x8Gb F3-1600C9D-16GRSL
G.Skill F3-1600C9D-16GRSL |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог G.Skill 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі G.Skill.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 2x8Gb F3-1600C9D-16GRSL
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
G.Skill Ripjaws3 SO DDR3L-1600 DC - 16GB | 176 zł |
Pamięć do laptopa G.Skill Ripjaws, SODIMM, DDR3L, 16 GB, 1600 MHz, CL9 (F3 | 151 zł |
G.Skill Ripjaws DDR3L 16GB (2 x 8GB) 1600 CL9 Czarny | 154 zł |
Pamięć SODIMM DDR3L G.SKILL Ripjaws F3-1600C9D-16GRSL, 16 GB, 1600 MHz, CL | 154 zł |
G.Skill Ripjaws DDR3L 16GB (2 x 8GB) 1600 CL9 Czarny | 158 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 2x8Gb
Ціни на G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 2x8Gb F3-1600C9D-16GRSL | від 150 zł | 11 пропозицій | ||
G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 2x8Gb F3-1600C11D-16GRSL | від 147 zł | 4 пропозиції | ||
G.Skill Ripjaws SO-DIMM DDR3 2x8Gb F3-1866C11D-16GRSL | від 152 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →