Корм для собак Fitmin For Life Beef/Rice 14 кг
Фото 4 |
Рекомендуємо товари в наявностіКорм для собак Fitmin →
від 146 zł
сухий корм, 12.5 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 144 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, лікувальний, від ожиріння, для суглобів, в составе: злаки, м'ясо курки та індички, овочі, яйця, клас: преміум
від 183 zł
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: злаки, м'ясо, риба, субпродукти, олії і жири, овочі, клас: преміум
від 149 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: кукурудза, рибне борошно, жир, пульпа буряків, соус, мінерали, клас: преміум
від 158 zł
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та субпродукти 30% (курка 4%), жир, рис 4%, ячмінь, клас: преміум
від 167 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, овочі, яйця, протеїни, клас: преміум
від 150 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 170 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, риба, овочі, печінка, фрукти, клас: преміум
від 138 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо, білий рис, подрібнений, пташиний жир, жом, масло, мінерали, клас: преміум
від 157 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для зубів, від ожиріння, для суглобів, в составе: курка, індичка, злаки, овочі, яйця, клас: преміум
від 193 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: борошно з ягняти 26 %, рис 26 %, рис коричневий не менше 4 %, ячмінь, клас: преміум
від 180 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, в составе: злаки, м'ясо птиці, риба, печінка, овочі, фрукти, клас: преміум
від 159 zł
сухий корм, 12 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для імунної системи, для кісток, в составе: лосось, картопля, горошок, батат, клас: преміум
від 174 zł
сухий корм, 14 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: рис 50%, ягня 20%, курка 19%, жир, буряк, олія, клас: преміум
Fitmin For Life Beef/Rice 14 kg |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fitmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fitmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Fitmin For Life
від 40 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо (курка, свинина, яловичина) 25%, м'ясо птиці 28%, злаки, жир, клас: преміум
від 5 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо та м'ясні продукти (80% у філе, у тому числі 11.6% у яловичині), преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, клас: преміум
від 39 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, рис, овес, жир, клітковина, горох, дріжджі, олія, преміум
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м’ясо утки 60.4%, клас: преміум
від 41 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свиняча печінка, риба, рис, жир, пульпа буряка, яйця, масло, преміум
від 175 zł
сухий корм, 15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо (курка, свинина, яловичина) 25%, м'ясо птиці 28%, злаки, жир, клас: преміум
від 147 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: курка, свиняча печінка, риба, рис, жир, пульпа буряка, яйця, масло, преміум
від 13 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: преміум
від 40 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка, свиняча печінка, риба, рис, жир, яйця, пульпа буряка, крохмаль, преміум
від 7 zł
ласощі, снеки, 0.07 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: м’ясо птицы 60.4%, клас: преміум
від 142 zł
сухий корм, 8 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: курка, свиняча печінка, риба, рис, жир, яйця, пульпа буряка, крохмаль, преміум
від 115 zł
сухий корм, 20 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: цуценята, призначення: повсякденний, вагітним, годуючим, в составе: м'ясо (курка, свинина, яловичина) 25%, м'ясо птиці 28%, злаки, жир, клас: преміум
від 133 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: курка, рис, овес, жир, клітковина, яблучна макуха, горох, дріжджі, олія, преміум
від 58 zł
вологий / консерви, 6 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: індичка, клас: преміум
від 132 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: яловичина, рис, овес, жир, клітковина, горох, дріжджі, олія, преміум
від 50 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо (курка, свинина, яловичина) 20%, м'ясо птиці 22%, злаки, жир, клас: преміум
від 43 zł
сухий корм, 1.8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: баранина, рис, жир, овес, клітковина, горох, олія, преміум
від 19 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.8 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, клас: преміум
від 160 zł
сухий корм, 8 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, в составе: риба, курка, преміум
Модификації Fitmin For Life Beef/Rice
Ціни на Fitmin For Life Beef/Rice |
---|---|---|---|---|
Fitmin For Life Beef/Rice 2.5 кг | від 40 zł | 1 пропозиція | ||
Fitmin For Life Beef/Rice 12 кг | від 138 zł | 16 пропозицій |