Колун Fiskars X27-XXL 915 мм 2.6 кг
Відео 5Фото 9 |
Fiskars X27-XXL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars X27-XXL 915 мм 2.6 кг
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fiskars Siekiera Wielokolorowy 915 mm 1015644 | 328 zł |
Fiskars Splitting Axe XXL X27 | 312 zł |
Siekiera FISKARS X27-XXL 2.6 kg | 420 zł |
Siekiera X27 | 430 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель X27 — базова модель (арт. 122500 — знята з виробництва)
- Модель X27-XXL — оновлена модель (арт. 122503 — має рельєфну рукоять)
Модификації Fiskars X27-XXL
Ціни на Fiskars X27-XXL |
---|---|---|---|---|
Fiskars X11-S 440 мм 1.1 кг | від 219 zł | 8 пропозицій | ||
Fiskars X17-M 600 мм 1.6 кг | від 199 zł | 14 пропозицій | ||
Fiskars X21-L 680 мм 1.7 кг | від 215 zł | 16 пропозицій | ||
Fiskars X25-XL 720 мм 2.4 кг | від 266 zł | 18 пропозицій | ||
Fiskars X27-XXL 915 мм 2.6 кг | від 286 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →