Сокира Fiskars Norden N10 476 мм 1.2 кг (1051143)
Відео 2Фото 12 |
Fiskars Norden N10 386 мм 0.8 кг 476 мм 1.2 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Norden N10 476 мм 1.2 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fiskars 1051143 Norden N10 Axt | 307 zł |
Fiskars N10 FSC 1051143 DO-NO-SIE-FIS-031 | 309 zł |
Siekiera FISKARS 1051143 1.201 kg | 316 zł |
Fiskars Norden N10 Axe Złocisty 1051143 | 304 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Fiskars Norden N10
Ціни на Fiskars Norden N10 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Norden N7 386 мм 0.8 кг | від 229 zł | 9 пропозицій | ||
Fiskars Norden N10 476 мм 1.2 кг | від 245 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →