Сокира Fiskars X7-XS 355 мм 0.6 кг (1015618)
Відео 1Фото 4 |
Fiskars X7-XS 355 мм 0.6 кг 440 мм 1 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars X7-XS 355 мм 0.6 кг
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fiskars Siekiera ciesielska W tym ostrze i osłona transportowa Długość 355 | 168 zł |
Siekiera Fiskars XS - X7 1015618 | 185 zł |
Fiskars XS - X7 1015618 DO-NO-SIE-FIS-016 | 180 zł |
Siekiera FISKARS X7 - XS 0.64 kg | 220 zł |
Siekiera FISKARS X7 - XS 0.64 kg | 220 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель X7 — базова модель (арт. 121420 — знята з виробництва)
- Модель X7-XS — оновлена модель (арт. 121423 — має рельєфну рукоять)
Модификації Fiskars X7-XS
Ціни на Fiskars X7-XS |
---|---|---|---|---|
Fiskars X7-XS 355 мм 0.6 кг | від 168 zł | 13 пропозицій | ||
Fiskars X10-S 440 мм 1 кг | від 195 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →