Колун Fiskars X25 722 мм 2.4 кг (122480)
Фото 4 |
Fiskars X25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars X25 722 мм 2.4 кг
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fiskars siekiera Axe XL X25 25 kg osłona na ostrze do przechowywania Czarn | 270 zł |
FISKARS Siekiera rozłupująca X25 122480 | 309 zł |
Fiskars Functional Form Deska do Krojenia Czarny 35 x 25 x 05 cm 3 sztuki | 64 zł |
Модельні відмінності:
- Модель X25 — базова модель (арт. 122480 — знята з виробництва)
- Модель X25-XL — оновлена модель (арт. 122483 — має рельєфну рукоять)
Модификації Fiskars X25
Ціни на Fiskars X25 |
---|---|---|---|---|
Fiskars X11 443 мм 1.1 кг | від 129 zł | 3 пропозиції | ||
Fiskars X17 599 мм 1.6 кг | від 249 zł | 3 пропозиції | ||
Fiskars X25 722 мм 2.4 кг | від 270 zł | 3 пропозиції | ||
Fiskars X27 915 мм 2.6 кг | від 299 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →