Колун GARDENA 2800S 8719-48 700 мм 2.8 кг
Фото 5 |
GARDENA 2800S 8719-48 600 мм 1.6 кг 700 мм 2.8 кг |
|
Зовнішній вигляд і ціна можуть відрізнятися залежно від року випуску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GARDENA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GARDENA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GARDENA 2800S 8719-48 700 мм 2.8 кг
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Gardena siekiera rozłupująca 2800 S uniwersalna siekiera do różnych prac z | 272 zł |
Siekiera rozłupująca Gardena 2800S 08719-48 | 299 zł |
Gardena Rozłupująca 2800S 70cm DO-NO-SIE-GER-010 | 285 zł |
Gardena 2800 S Axe Przezroczysty 08719-48-UNIT | 274 zł |
GARDENA Siekiera rozłupująca 2800S | 297 zł |
ще 4 пропозиції
Модифікації моделі:
- Модель 1600S — загальна довжина 600 мм, вага 1600 г
- Модель 2800S — загальна довжина 700 мм, вага 2800 г
Модификації GARDENA 2800S 8719-48
Ціни на GARDENA 2800S 8719-48 |
---|---|---|---|---|
GARDENA 1600S 8718-48 600 мм 1.6 кг | від 224 zł | 11 пропозицій | ||
GARDENA 2800S 8719-48 700 мм 2.8 кг | від 272 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →