Siekieromłot Fiskars X25 722 mm 2.4 kg (122480)
Zdjęcia 4 |
Fiskars X25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Fiskars 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Fiskars.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Fiskars X25 722 mm 2.4 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fiskars siekiera Axe XL X25 25 kg osłona na ostrze do przechowywania Czarn | 270 zł |
FISKARS Siekiera rozłupująca X25 122480 | 309 zł |
Fiskars Functional Form Deska do Krojenia Czarny 35 x 25 x 05 cm 3 sztuki | 64 zł |
Różnice w modelach:
- Model X25 — model podstawowy (nr ref. 122480 — wycofany z produkcji)
- Model X25-XL - unowocześniony model (nr 122483 - posiada podniesiony uchwyt)
Modyfikacje Fiskars X25
Ceny na Fiskars X25 |
---|---|---|---|---|
Fiskars X11 443 mm 1.1 kg | od 129 zł | 3 oferty | ||
Fiskars X17 599 mm 1.6 kg | od 249 zł | 3 oferty | ||
Fiskars X25 722 mm 2.4 kg | od 270 zł | 3 oferty | ||
Fiskars X27 915 mm 2.6 kg | od 299 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →