Колун Fiskars Norden N12 526 мм 1.3 кг (1051144)
Відео 3Фото 8 |
Fiskars Norden N12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Norden N12 526 мм 1.3 кг
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
1051144 - Hacha de rajar Norden N12 1051144 | 259 zł |
Fiskars N12 FSC 1051144 DO-NO-SIE-FIS-032 | 349 zł |
Siekiera FISKARS N12 1.29 kg | 349 zł |
Fiskars Norden N12 Splitting Axe Złocisty 1051144 | 352 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →