Колун Fiskars X17 M + Sharpener 600 мм 1.6 кг
Фото 8 |
Fiskars X17 M + Sharpener |
|
У комплекті точилка для ножів і сокир Fiskars XSharp (120740)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars X17 M + Sharpener 600 мм 1.6 кг
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fiskars Fs.siekiera rozłupująca x17 - m + ostrzałłka | 337 zł |
Siekiera rozłupująca 60 cm X17 + ostrzałka Xsharp Fiskars | 239 zł |
Siekiera rozłupująca FISKARS X17 z ostrzałką | 276 zł |
Siekiera rozłupująca 60 cm X17 + ostrzałka Xsharp Fiskars | 239 zł |
Zestaw: siekiera x17 fs122463 + ostrzałka 120740 | 351 zł |
Zestaw Fiskars siekiera X-series X17 + ostrzałka Xsharp | 276 zł |
Siekiera rozłupująca 60 cm X17 + ostrzałka Xsharp Fiskars | 239 zł |
Модельні відмінності:
- Модель X17 - базова модель (арт. 122460-знята з виробництва)
- Модель X17-M - оновлена модель (арт. 122463-має рельєфну рукоять)
- Модель X17-M - оновлена модель (арт. 129050-має рельєфну рукоять і точило для сокири в комплекті)
Модификації Fiskars X17 M + Sharpener
Ціни на Fiskars X17 M + Sharpener |
---|---|---|---|---|
Fiskars X17 M + Sharpener 600 мм 1.6 кг | від 239 zł | 7 пропозицій | ||
Fiskars X21 L + Sharpener 680 мм 1.7 кг | від 317 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →