Колун Fiskars X17-M 600 мм 1.6 кг
Відео 5Фото 9 |
Fiskars X17-M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars X17-M 600 мм 1.6 кг
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fiskars 1015641 Spaltaxt 600mm 1550g | 226 zł |
Fiskars M - X17 1015641 DO-NO-SIE-FIS-011 | 339 zł |
Siekiera FISKARS X17-M 1.5 kg | 244 zł |
Siekiera X17 | 355 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель X17 — базова модель (арт. 122460 — знята з виробництва)
- Модель X17-M — оновлена модель (арт. 122463 — має рельєфну рукоять)
Модификації Fiskars X17-M
Ціни на Fiskars X17-M |
---|---|---|---|---|
Fiskars X11-S 440 мм 1.1 кг | від 219 zł | 8 пропозицій | ||
Fiskars X17-M 600 мм 1.6 кг | від 199 zł | 14 пропозицій | ||
Fiskars X21-L 680 мм 1.7 кг | від 215 zł | 15 пропозицій | ||
Fiskars X25-XL 720 мм 2.4 кг | від 266 zł | 17 пропозицій | ||
Fiskars X27-XXL 915 мм 2.6 кг | від 286 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →