Колун Fiskars X11 443 мм 1.1 кг (122440)
Фото 15 |
Fiskars X11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модельні відмінності:
- Модель X11 — базова модель (арт. 122440 — знята з виробництва)
- Модель X11-S — оновлена модель (арт. 122443 — має рельєфну рукоять)
Модификації Fiskars X11
Ціни на Fiskars X11 |
---|---|---|---|---|
Fiskars X11 443 мм 1.1 кг | від 129 zł | 2 пропозиції | ||
Fiskars X17 599 мм 1.6 кг | від 281 zł | 2 пропозиції | ||
Fiskars X25 722 мм 2.4 кг | від 276 zł | 1 пропозиція | ||
Fiskars X27 915 мм 2.6 кг | від 299 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →