Колун Fiskars X11-S 440 мм 1.1 кг
Відео 5Фото 9 |
Fiskars X11-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars X11-S 440 мм 1.1 кг
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fiskars 1015640 siekiera rozłupująca 445 mm 1100 g 661017 | 235 zł |
Siekiera FISKARS X11-S 1.1 kg | 219 zł |
Fiskars X11-s Splitting Axe Posrebrzany 1015640 | 221 zł |
Siekiera FISKARS X11-S 1.1 kg | 270 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель X11 — базова модель (арт. 122440 — знята з виробництва)
- Модель X11-S — оновлена модель (арт. 122443 — має рельєфну рукоять)
Модификації Fiskars X11-S
Ціни на Fiskars X11-S |
---|---|---|---|---|
Fiskars X11-S 440 мм 1.1 кг | від 219 zł | 8 пропозицій | ||
Fiskars X17-M 600 мм 1.6 кг | від 199 zł | 14 пропозицій | ||
Fiskars X21-L 680 мм 1.7 кг | від 215 zł | 15 пропозицій | ||
Fiskars X25-XL 720 мм 2.4 кг | від 266 zł | 17 пропозицій | ||
Fiskars X27-XXL 915 мм 2.6 кг | від 286 zł | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →