Душовий набір Deante Neo Easy NEE 041K
Deante Neo Easy NEE 041K |
|
Технологія Anti-Calc захищає лійку від вапняного нальоту.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Neo Easy NEE 041K
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Zestaw prysznicowy punktowy Neo Easy chrom połysk NEE041K | 59 zł |
Zestaw natryskowy Deante Neo Easy chrom NEE 041K | 70 zł |
Zestaw prysznicowy punktowy Deante Neo Easy NEE 041K | 46 zł |
Zestaw prysznicowy Deante Neo Easy punktowy chrom (NEE 041K) | 73 zł |
Zestaw prysznicowy 1-punktowy Deante NEO EASY NEE 041K | 64 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →