Душовий набір Deante Neo Symetrio NET 041K
Deante Neo Symetrio NET 041K |
|
Технологія Anti-Calc захищає лійку від вапняного нальоту.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Neo Symetrio NET 041K
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deante Net041K SYMETRIO 1-punktowy zestaw prysznicowy chrom NET041K | 40 zł |
Zestaw natryskowy Deante Neo Symetrio chrom NET 041K | 66 zł |
Zestaw natryskowy jednopunktowy 1-funkcyjny Deante NEO SYMETRIO NET 041K | 59 zł |
Deante Neo Symetrio Zestaw prysznicowy punktowy chrom NET041K - odbiór oso | 56 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →