Душовий набір Deante Neo Easy NEE 051K
Deante Neo Easy NEE 051K |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Змішувач в комплект не входить (купується окремо).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Neo Easy NEE 051K
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE Zestaw prysznicowy przesuwny Deante Easy chrom połysk NEE051K | 102 zł |
Zestaw natryskowy Deante Neo Easy chrom NEE 051K | 120 zł |
Zestaw natryskowy Deante NEO EASY NEE 051K | 120 zł |
Zestaw prysznicowy przesuwny Neo Easy Neo | 90 zł |
DEANTE NEE 051K Zestaw prysznicowy 3-funkcyjny | 100 zł |
Deante Neo Easy Zestaw prysznicowy ścienny chrom NEE051K - odbiór osobisty | 102 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →