Літня шина Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H Audi
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H Audi
Ціни на Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H Audi |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H | від 618 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H Audi | від 1 044 zł | 2 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H Run Flat | від 718 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103V Run Flat Alfa Romeo | від 797 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 107V | від 637 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →