Літня шина Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H Run Flat
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H Run Flat 235/60 R18 103 H 235/60 R18 103 H Audi 235/60 R18 103 H RunFlat 235/60 R18 103 V RunFlat Alfa Romeo 235/60 R18 107 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H Run Flat
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental CrossContact LX Sport SSR (235/60 R18 103H) 03543270000 | 748 zł |
Continental CrossContact LX Sport SSR ( 235/60 R18 103H EVc, MOE, runflat | 718 zł |
Continental CrossContact LX Sport SSR ( 235/60 R18 103H EVc, MOE, runflat | 741 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H Run Flat
Ціни на Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H Run Flat |
---|---|---|---|---|
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H | від 618 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H Audi | від 1 044 zł | 2 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103H Run Flat | від 718 zł | 3 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 103V Run Flat Alfa Romeo | від 797 zł | 4 пропозиції | ||
Continental ContiCrossContact LX Sport 235/60 R18 107V | від 637 zł | 6 пропозицій |
Рекомендуємо